top of page
f2d11b_dd58ea1732ba4a0e915afb482640e460~mv2_edited.jpg

Poznajmy się!

Ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na której uzyskałam tytuł magistra sztuki. Studia ukształtowały moją wrażliwość estetyczną i nauczyły mnie dostrzegać piękno w nawet najmniejszej plamce na płótnie. Każdy projekt wnętrza traktuję jak dzieło sztuki.

 

W projektowaniu wnętrz najważniejsze jest dla mnie dobro drugiego człowieka i jego potrzeby. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z dbałością o szczegóły, ergonomię i estetykę. Dążę do tego, aby wszystko co się znajduje we wnętrzu, było spójne i harmonijne.

 

Największą satysfakcję w zawodzie architekta wnętrz przynosi mi uśmiech i zadowolenie klienta. To uczucie, kiedy wiem, że spełniłam swoją misję i pomogłam w realizacji czyichś marzeń o nowym lub gruntownie odmienionym miejscu do życia.

Zapraszam Cię do dalszego odkrywania mojej strony i mojej twórczości.

Julia Kilczewska Interiors

Co zyskujesz współpracując ze mną?

Oszczędność

pieniędzy

Projektuję pod budżet Klienta.  Pomogę Ci uniknąć kosztownych błędów projektowych i wesprę Cię w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących przeznaczenia Twoich środków. 

Przyjazną

przestrzeń

Moje  doświadczenie i znajomość zasad ergonomii pomoże Ci stworzyć przestrzeń, która jest funkcjonalna, wygodna i przyjazna dla wszystkich domowników. Zadbam o to, aby Twoje wnętrze było idealnym miejscem do życia.

Komfort

i spokój

Zajmę się wszystkimi szczegółami, od doboru materiałów, po koordynację wykonawców, a Ty będziesz mógł skupić się na swoich priorytetach. Decydując się na współpracę ze mną, inwestujesz w spokój ducha oraz pewność, że każdy detal będzie starannie przemyślany. 

Indywidualne

podejście

Dokładnie słucham i analizuję potrzeby Klienta. Staram się zrozumieć jego preferencje, styl życia i wymagania. Do każdego podchodzę z empatią i cierpliwością. Wierzę, że te umiejętności są kluczem do udanego projektu.

Piękne i spójne

wnętrze

Sprawię, że Twoje wnętrze będzie harmonijne i spójne, tak by poszczególne pomieszczenia pasowały do siebie i tworzyły wspólną całość.  Pomogę Ci wykreować wymarzoną przestrzeń, dla której warto będzie wracać do domu.

Znajdź mnie w Social Media!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Pinterest
f2d11b_dd58ea1732ba4a0e915afb482640e460~mv2.jpg
bottom of page